Drzwi szklane

W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi szklane ,, Na Miarę ,, wewnętrzne, przejściowe, wahadłowe i przymykowe, które świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Wybór odpowiedniego wzoru szkła, funkcji użytkowych oraz zastosowania techniki montażu dobierane są indywidualnie do miejsca ich przeznaczenia i oczekiwań nabywcy. Drzwi szklane są nie tylko rozwiązaniem o wysokiej estetyce, spełniają również niezwykle praktyczne funkcje. Bezramowa technika montażu szkła pomaga doświetlić pomieszczenia a bogate wzornictwo szkła pozwala na jednoczesne uwolnienie światła przy zachowaniu intymnego charakteru pomieszczeń. Oferujemy także montaż skrzydła drzwiowego  w specjalnie dedykowanych delikatnych aluminiowych ościeżnicach zapewniających  minimalistyczny wygląd drzwi. 

Zapewniamy Pomiar – Dostawę – Montaż 

Możliwa dostawa towaru pod wskazany adres lub odbiór osobisty w wybranym punkcie na terenie Polski i Niemiec do własnego montażu.

Oferta:

  • Drzwi wahadłowe jedno i dwuskrzydłowe mocowane na zawiasach do ściany lub posadzka-nadproże-sufit. Rozwiązanie wahadłowe umożliwia otwarcie drzwi w dwóch kierunkach z wykorzystaniem zawiasów wyposażonych w mechanizm sprężynowy lub hydrauliczny który samoczynnie domyka skrzydło drzwi z możliwą blokadą 90 stopni                                  
  • Drzwi przymykowe  skrzydło drzwiowe montowane w ościeżnicy aluminiowej lub drewnianej na zawiasach bocznych . Najczęściej takie drzwi wyposażone są w zamek i klamkę pozwalającą przymknąć drzwi w gnieżdzie ościeżnicy.                                                                                                              
  • Drzwi składane: drzwi składane na jedną lub dwie strony otworu montażowego składające się z dwóch lub kilku paneli. Możliwe zastosowanie w ogrodach zimowych, tarasach i balkonach                                                                                                 
  • Dostępne wykończenia zawiasów i akcesoria w kolorze czarnym, połsyk, stal nierdzewna, na życzenie kolory z palety RAL                                                                    
  • Możliwości: wykonanie dużych gabarytów skrzydła drzwiowego  XXL do wysokości sufitu, konfiguracje drzwi wraz z ścianką szklaną stałą.                           
  • Akcesoria: ramki i sprosy w kolorze czarnym, zawiasy, pochwyty, zamki WC, wkładka na klucz, ościeżnice                                                                                                           
  • Zastosowanie:  budynki mieszkalne, korytarze, salony SPA, Hotele, gabinety lekarskie, biura, centra handlowe, restauracje.                                                                     
  • Szkło: Hartowane, laminowane grubości 8-12 mm

Przykładowe konfiguracje