Szkło z grafiką

Szkło dekoracyjne z naniesionym obrazem lub wzorem cieszy się coraz większą popularnością w budownictwie i architekturze wnętrz. Metody aplikacji dają nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz za pomocą szkła z grafiką, przy realizacji zamówień wykorzystujemy pliki z bazy zdjęć Fotolia.com a także powierzone przez klienta. 

Zapewniamy Pomiar – Dostawę -Montaż 

Możliwa dostawa towaru pod wskazany adres lub odbiór osobisty na terenie Polski i Niemiec do własnego montażu.

Szkło laminowane
Technologia szkła laminowanego polega na sklejeniu dwóch szyb z umieszczeniem pośrodku zdjęć, grafiki, tkaniny, oraz innych materiałów płaskich. Szkło laminowane to szczególnie wdzięczny materiał dekoracyjny, na foli znajdującej się między dwoma taflami szkła można umieścić praktycznie każdy wzór, nawet indywidualne zdjęcie. Szkło laminowane można zahartować dzięki czemu uzyskuje ono niezwykłą wytrzymałość zwłaszcza gdy jest w kuchni lub łazience (odporne na wysokie temperatury, uderzenia, wilgoć i inne czynniki mechaniczne). Konstrukcja szkła pozwala na wiercenie i wycinanie w nim dowolnych otworów. Zastosowanie: Drzwi i ścianki szklane, kabiny prysznicowe, balustrady, podłogi szklane, panele ścienne.

 

Szkło z nadrukiem UV 

Obraz nanoszony przez ploter z użyciem farb atramentowych utwardzanych promieniami UV.  Drukarka umożliwia uzyskanie najwyższej jakości obrazów fotograficznej jakości, jak również wykonywanie dowolnych wzorów i grafik oraz druków całopowierzchniowych, również na formatkach o nieregularnych kształtach. Zastosowanie: panele szklane w kuchni, okładziny ścienne w łazience, wypełnienia meblowe, blaty, stoliki, Kafle i płytki  szklane

Szkło podklejone folią PVC 

Szkło z nadrukiem na foli PVC która zostaje naklejona na szkło jest tańszą alternatywą dla szkła z nadrukiem UV  jednak ma ono ograniczenia w możliwości zastosowania. Szkło oklejane wymaga montażu na równych powierzchniach z podparciem lub stosowania podkładów montażowych. Technologia wykonania nadruku ogranicza zastosowanie tego rodzaju szkła w miejscach wilgotnych i o podwyższonej temperaturze. Zastosowanie : wypełnienie meblowe, panele ścienne. 

Do produkcji szkła z grafiką używamy szkła Hartowanego, Float, Opti White

 

Szkło laminowane dekoracyjne
Szkło z nadrukiem UV