Zamówienia na wymiar

Poniżej przedstawiamy realizację zamówienia krok po kroku, zapewniamy kompleksową usługę  Pomiar-Dostawa-Montaż oraz doradzamy w wyborze produktu dopasowanego do Państwa potrzeb.  Przy zamówieniach ,, na odległość,, szczególny nacisk kładziemy na wzajemny kontakt  e-mail lub telefonicznym ułatwiający przekazanie klientowi niezbędnych wskazówek do prawidłowego wykonania samodzielnego pomiaru a także montażu. W wielu przypadkach prosimy klientów o wykonanie zdjęć miejsca przeznaczonego do montażu co pozwoli nam “wyłapać” ewentualne ograniczenia które klient przeoczył.

  1. Prześlij indywidualne zapytanie na adres e-mail ( lub umów termin spotkania ) Zwrotnie otrzymają Państwo kartę pomiaru i specyfikację produktu którym są Państwo zainteresowani. Dział techniczny zbierze od Państwa wszystkie niezbędne informacje (weryfikacja wymiarów i możliwość zamontowania produktu w wyznaczonym miejscu) które pozwolą wykonać produkt zgodny z Państwa oczekiwaniem, Jeżeli nie jesteście zdecydowani na konkretne rozwiązanie chętnie pomożemy w dopasowaniu odpowiedniego rozwiązania technicznego. 
  2.  Przystępujemy do wykonania projektu, specyfikacji oraz szkiców i propozycji wariantów montażu wybranego produktu na podstawie informacji przekazanych przez klienta. Przedstawiamy propozycję oraz warunki dostawy  towaru, przybliżonego czasu realizacji, możliwości odbioru osobistego w wybranym punkcie oraz możliwym przeprowadzeniu usługi pomiaru i montażu u klienta.                                                                                                                                                                                          
  3. Przedstawiamy specyfikację i projekt produktu do akceptacji klienta. Na tym etapie klient zatwierdza projekt lub zgłasza          dokonanie ewentualnych zmian i modyfikacji zamówienia. Od momentu akceptacji projektu oraz warunków finansowych   
 1.             rozpoczyna się czas realizacji zamówienia i przekazanie do produkcji.
 2.  
 3.     4. W okresie 1 do 2 tygodnie przed zakończeniem produkcji ustalamy z klientem dogodny dla niego termin dostawy i montażu    
 4.          lub odbioru lub wybranego produktu.                           
 5.  
 6.         5.  Umawiamy termin: montażu, wysyłki zamówionego produktu lub odbioru osobistego